čti dál.." >čti dál.." >"/> NEWBORN – Barbora Korychová

NEWBORN

Ceník je aktuální od : 01.01.2022

NEWBORN FOTOGRAFOVÁNÍ


10 upravených fotografií  / 2000,-

15 upravených fotografií  / 2500,-

každá další upravená fotografie nad rámec balíčku / 150,-

ČÁSTKA ZA FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY JE SPLATNÁ IHNED PO SKONČENÍ FOCENÍ


INFORMACE

Finální fotografie jsou zveřejňovány zde na webu a na mé FB stránce – Barbora Korychová / fotografka. Pokud se zveřejněním NESOUHLASÍTE prosím aby jste mě o této skutečnosti předem informovali. Děkuji za pochopení! 

Pokud hledáte strojené fotografie zawrapovných miminek focených v ateliéru toto u mě nenajdete 🙂 Pokud si zvolíte tento typ focení vždy probíhá u Vás doma. Miminko fotím v postýlce, ve vašem naručí tam kde je to pro něj po narození nepříjemnější. Zaměřuji se na detaily a zároveň se snažím, aby jste na výsledných fotkách měli jak Vás společně, tak i Vaše miminko samotné. Není nutné cokoliv připravovat nebo miminko uspávat. Samotné focení trvá maximálně hodinu, kdy v tichosti fotím co nejpřirozeněji Váš nový život v pohodlí Vašeho domova.

NÁHLED

Do 1 týdne od fotografování Vám na e-mail zasílám odkaz na zaheslovanou náhledovou galerii. Zde si sami vybíráte fotografie k finální úpravě. Náhledy neuchovávám a mažu ihned poté co dostanu Váš konečný výběr. Proto prosím  pečlivě zvažte fotografie k úpravě na pozdější do výběr není brán zřetel. Fotografie nad rámec balíčku lze dokoupit.

LHŮTA PRO ZPRACOVÁNÍ

Dobu pro zhotovení fotografií do finální podoby si vyhrazuji 1 měsíc od doby kdy zašlete Váš výběr. V případě velké pracovní vytíženosti nebo nemoci se tato doba můžete prodloužit.

HOTOVÉ FOTOGRAFIE

Upravené fotografie Vám v plném rozlišení poskytuji pouze v elektronické podobě (barva + ČB) – fotografie nevyvolávám.

CO DOPORUČUJI

Celé toto focení je zaměřeno především na přirozenost a tomu by měl odpovídat i výběr oblečení. Doporučuji volit nevýrazné barvy oblečení. Pro Vás ideálně džínsy a bílá trička a pro Vaší ratolest postačí bílé body. Toto je pouze mé doporučení samozřejmě pro holčičky můžou být různé čelenky a tutu sukýnky.

Objednání termínů provádějte pouze zde na webu přes objednávkový formulář.


NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NIKDY NEPOSKYTUJI.

HOTOVÉ FOTOGRAFIE UCHOVÁVÁM 6 MĚSÍCŮ. PROTO JE PEČLIVĚ ULOŽTE – OPĚTOVNÉ ZASLÁNÍ PO UPLYNUTÍ TÉTO LHŮTY NEBUDE MOŽNÉ.

PŘEDSMLUVNÍ ODPOVĚDNOST

 Odeslání objednávky je závazné a zrušení rezervace více než 10 dní před dohodnutým termínem je považováno za nepoctivé jednání ve smyslu § 1729 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů („občanský zákoník„). Strana, která jedná nepoctivě, je povinna nahradit druhé straně způsobenou škodu, a to až do rozsahu, který odpovídá ztrátě z neuzavřené smlouvy. 

AUTORSKÉ PRÁVO

V souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících jsem autorem díla a na veškeré fotografie se vztahuje ochrana práva autorského. Tato ochrana se vztahuje jak na dílo dokončené, tak na jeho jednotlivé vývojové fáze a části. Fotografie bez mého písemného souhlasu nesmí být použity pro komerční účely nebo pro prodej třetí straně, není dovoleno je dále jakkoli upravovat ani měnit či odstraňovat můj vodoznak.