INFO

EXTERIÉR

Moje srdeční záležitost a věřím, že bude i Vaše. Focení v přírodě formou procházky, kdy nenuceně zachycuji emoce a rodinné vzpomínky, které si tak uchováte po celý život.

NEWBORN

Netoužíte po strojených novorozeneckých fotografiích? V tom případě je tento typ focení vhodný přímo pro Vás. Navštěvuji Vás v klidu Vašeho domova, kde se v prvních týdnech tohoto nového života Vy i Vaše miminko cítíte nejlépe.

BOHO

Boho je můj malý splněný sen o nestrojeném ateliérovém focení před klasickým bílým plátnem. Je to místo, kde se budete cítit příjemně a společně zde vytvoříme památku třeba na období Vašeho těhotenství. Využití najde ale prakticky na jakýkoliv typ focení – rodiny, ženské portréty a dokonce i miminka.

SVATBA

Ne nadarmo se tento den nazývá jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě člověka. Proto by jste měli dát i velkou důležitost výběru fotografa, který Váš významný den zachytí přesně podle Vašich představ. Pokud Vás osloví moje portfolio a rozhodnete se tuto důležitost předat právě mě budu se těšit pokud mě zkontaktujete. A pevně věřím, že pokud jste si ke mě našli cestu skrze mé fotky dokážu Vaši představu o svatebních fotografiích naplnit.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárkové poukazy jsou v prodeji po celý rok a lze je elektronicky zakoupit na exteriér nebo boho focení. V případě zájmu mě kontaktujte prosím na uvedeném emailu níže. Děkuji

Kontakt 

e-mail : korychovabarbora@seznam.cz

telefon : 731 830 198

IČO : 03895807 – nejsem plátce DPH

adresa ateliéru – Nepřevázka 115, okr. Mladá Boleslav

Back to Top