CENÍK

 Ceník je platný od: 01.01.2024

EXTERIÉR

Moje srdeční záležitost a věřím, že bude i Vaše. Focení v přírodě formou procházky, kdy nenuceně zachycuji emoce a rodinné vzpomínky, které si tak uchováte po celý život.

10ks upravených fotografií / 3 000,-

15ks upravených fotografií / 3 500,-

 

Cena zahrnuje upravené fotografie v elektronické podobě (barva + ČB provedení).Fotografie vybíráte sami ze zaslaných náhledů. Délka focení max. 1h. Fotografie nad rámec balíčku lze dokoupit za cenu 200,-/1ks. Kompletní ceník zašlu na vyžádání.

NEWBORN

Netoužíte po strojených novorozeneckých fotografiích? V tom případě je tento typ focení vhodný přímo pro Vás. Navštěvuji Vás v klidu Vašeho domova, kde se v prvních týdnech tohoto nového života Vy i Vaše miminko cítíte nejlépe.

10 upravených fotografií / 3 000,-

Cena zahrnuje upravené fotografie v elektronické podobě (barva + ČB provedení). Fotografie vybíráte sami ze zaslaných náhledů. Délka focení max. 2h. Fotografie nad rámec balíčku lze dokoupit za cenu 200,-/1ks. Kompletní ceník zašlu na vyžádání.

BOHO

Boho je můj malý splněný sen o nestrojeném ateliérovém focení před klasickým bílým plátnem. Je to místo, kde se budete cítit příjemně a společně zde vytvoříme památku třeba na období Vašeho těhotenství. Využití najde ale prakticky na jakýkoliv typ focení – rodiny, ženské portréty a dokonce i miminka.

10ks upravených fotografií / 3 500,-

Cena zahrnuje upravené fotografie v elektronické podobě (barva + ČB provedení). Fotografie vybíráte sami ze zaslaných náhledů. Délka focení max. 1h. Fotografie nad rámec balíčku lze dokoupit za cenu 200,-/1ks. Kompletní ceník zašlu na vyžádání.

 

DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárkové poukazy jsou v prodeji po celý rok a lze je zakoupit v elektronické podobě. V případě zájmu mě kontaktujte přes email. Děkuji a budu se těšit na obdarované.

 

 

Back to Top