BOHO PHOTOSHOOT

Ceník je platný od : 01.01.2022

BOHO PHOTOSHOOT / ateliér


10 upravených fotografií / 2000,-

15 upravených fotografií / 2500,-

každá další upravená fotografie nad rámec balíčku / 150,-

ČÁSTKA ZA FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY JE SPLATNÁ IHNED PO SKONČENÍ FOCENÍ

Jedná se o typ stylizovaného focení, který je vhodný téměř pro všechny. Ráda zde přivítám děti, rodiny, ženy i těhulky. Pokud se na tento typ fotografování objednáváte prosím berte v potaz, že nelze kombinovat a využívat jiné pozadí než je toto připravené.

INFORMACE

Finální fotografie jsou zveřejňovány na sociálních sítích . Pokud se zveřejněním NESOUHLASÍTE prosím aby jste mě o této skutečnosti předem informovali. Děkuji za pochopení!

NÁHLED

Do 1 týdne od fotografování Vám na e-mail zasílám odkaz na zaheslovanou náhledovou galerii. Zde si sami vybíráte fotografie k finální úpravě. Náhledy neuchovávám a mažu ihned poté co dostanu Váš konečný výběr. Proto prosím  pečlivě zvažte fotografie k úpravě na pozdější do výběr není brán zřetel. Fotografie nad rámec balíčku lze dokoupit.

LHŮTA PRO ZPRACOVÁNÍ

Dobu pro zhotovení fotografií do finální podoby si vyhrazuji 1 měsíc od doby kdy zašlete Váš výběr. V případě velké pracovní vytíženosti nebo nemoci se tato doba můžete prodloužit.

HOTOVÉ FOTOGRAFIE

Upravené fotografie Vám v plném rozlišení poskytuji pouze v elektronické podobě (barva + ČB) – fotografie nevyvolávám. Veškeré fotografie vždy upravuji svým standartním způsobem. Pokud máte zájem o další jiné úpravy, které standartně neprovádím bude Vám za ně vykalkulován poplatek, který se odvíjí dle náročnosti.

CO DOPORUČUJI

Před samotným fotografováním doporučuji věnovat pečlivost při výběru oblečení, které si sebou donesete. Není nutné se několikrát převlékat pokud máte i 1 povedený outfit platí v tomto případě – někdy méně je více. Já sama ale doporučuji outfity alespoň 2, aby jste měli maličko odlišené fotografie. Vyhněte se prosím křiklavým barvám a reklamním potiskům. Pokud přicházíte ve větším počtu osob snažte se prosím barevně sladit pokud to bude možné. Pro tento typ focení doporučuji především pastelové barvy. Zkuste prosím oblečení volit ideálně do barev – hnědá, šedá, bílá nebo béžová.

Objednání termínů provádějte pouze zde na webu přes objednávkový formulář.


NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NIKDY NEPOSKYTUJI.

HOTOVÉ FOTOGRAFIE UCHOVÁVÁM 6 MĚSÍCŮ. PROTO JE PEČLIVĚ ULOŽTE – OPĚTOVNÉ ZASLÁNÍ PO UPLYNUTÍ TÉTO LHŮTY NEBUDE MOŽNÉ.

PŘEDSMLUVNÍ ODPOVĚDNOST

 Odeslání objednávky je závazné a zrušení rezervace více než 10 dní před dohodnutým termínem je považováno za nepoctivé jednání ve smyslu § 1729 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů („občanský zákoník„). Strana, která jedná nepoctivě, je povinna nahradit druhé straně způsobenou škodu, a to až do rozsahu, který odpovídá ztrátě z neuzavřené smlouvy. 

AUTORSKÉ PRÁVO

V souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících jsem autorem díla a na veškeré fotografie se vztahuje ochrana práva autorského. Tato ochrana se vztahuje jak na dílo dokončené, tak na jeho jednotlivé vývojové fáze a části. Fotografie bez mého písemného souhlasu nesmí být použity pro komerční účely nebo pro prodej třetí straně, není dovoleno je dále jakkoli upravovat ani měnit či odstraňovat můj vodoznak. 

Budu se těšit na setkání, Barbora