"/> EXTERIÉR – Barbora Korychová

EXTERIÉR

Ceník je aktuální od : 01.01.2022

EXTERIÉROVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ


10 upravených fotografií / 1 700,-

15 upravených fotografií / 2 200,-

každá další upravená fotografie nad rámec balíčku / 150,-

ČÁSTKA ZA FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY JE SPLATNÁ IHNED PO SKONČENÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

NAD VÍCE NEŽ 15km VZDÁLENOST OD NEPŘEVÁZKY VÁM BUDE VYKALKULOVÁNA CENA ZA DOPRAVNÉ 


                                      INFORMACE                                                                      

Finální fotografie jsou zveřejňovány zde na webu a na mé FB stránce – Barbora Korychová / fotografka. Pokud se zveřejněním NESOUHLASÍTE prosím aby jste mě o této skutečnosti informovali. Děkuji za pochopení!  

NÁHLED

Do 1 týdne od fotografování Vám na e-mail zasílám odkaz na zaheslovanou náhledovou galerii. Zde si sami vybíráte fotografie k finální úpravě. Náhledy neuchovávám a mažu ihned poté co dostanu Váš konečný výběr. Proto prosím  pečlivě zvažte fotografie k úpravě na pozdější do výběr není brán zřetel. Vždy v případě, že vyberte např. nezaostřenou fotografii automaticky jí nahradím jinou (pokud je to možné snažím se vybrat téměř stejnou). Náhledy není povoleno zveřejňovat a slouží pouze k Vašemu výběru finální úpravy. Fotografie nad rámec balíčku lze dokoupit – hradí se převodem na můj účet.  V případě, ze požadujete speciální úpravy a jiné, které běžně neprovádím účtuji si za tuto službu poplatek, který Vám vykalkuluji individuálně.

POKUD MI Z VAŠÍ STRANY NENÍ ZASLÁN VÝBĚR FOTOGRAFIÍ K FINÁLNÍ ÚPRAVĚ DO 6 MĚSÍCŮ OD DOBY, KDY JSEM ZASLALA NÁHLEDY – AUTOMATICKY VEŠKERÉ FOTOGRAFIE ODSTRAŇUJI! NÁHLEDY NENÍ MOŽNÉ DODAT OPĚTOVANĚ PO UPLYNUTÍ TÉTO LHŮTY A ČÁSTKA ZA FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY JE NEVRATNÁ! 

LHŮTA PRO ZPRACOVÁNÍ

Dobu pro zhotovení fotografií do finální podoby si vyhrazuji 1 měsíc od doby kdy zašlete Váš výběr. V případě velké pracovní vytíženosti nebo nemoci se tato doba můžete prodloužit.

HOTOVÉ FOTOGRAFIE

Upravené fotografie v plném rozlišení poskytuji pouze v elektronické podobě, jak v barevném tak černobílém provedení. Fotografie nedávám na CD ani nevyvolávám.

CO DOPORUČUJI

Před samotným fotografováním doporučuji věnovat pečlivost při výběru oblečení, které si sebou donesete. Není nutné se několikrát převlékat pokud máte i 1 povedený outfit platí v tomto případě – někdy méně je více. Já sama ale doporučuji outfity alespoň 2, aby jste měli maličko odlišené fotografie. Vyhněte se prosím křiklavým barvám a reklamním potiskům. Pokud přicházíte ve větším počtu osob snažte se prosím barevně sladit pokud to bude možné.

Objednání termínů provádějte pouze zde na webu přes objednávkový formulář.


NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NIKDY NEPOSKYTUJI.

HOTOVÉ FOTOGRAFIE UCHOVÁVÁM 6 MĚSÍCŮ. PROTO JE PROSÍM PEČLIVĚ ULOŽTE – OPĚTOVNÉ ZASLÁNÍ PO UPLYNUTÍ TÉTO LHŮTY NEBUDE MOŽNÉ.

PŘEDSMLUVNÍ ODPOVĚDNOST

 Odeslání objednávky je závazné a zrušení rezervace více než 10 dní před dohodnutým termínem je považováno za nepoctivé jednání ve smyslu § 1729 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů („občanský zákoník„). Strana, která jedná nepoctivě, je povinna nahradit druhé straně způsobenou škodu, a to až do rozsahu, který odpovídá ztrátě z neuzavřené smlouvy. 

AUTORSKÉ PRÁVO

V souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících jsem autorem díla a na veškeré fotografie se vztahuje ochrana práva autorského. Tato ochrana se vztahuje jak na dílo dokončené, tak na jeho jednotlivé vývojové fáze a části. Fotografie bez mého písemného souhlasu nesmí být použity pro komerční účely nebo pro prodej třetí straně, není dovoleno je dále jakkoli upravovat ani měnit či odstraňovat můj vodoznak. 


JARO

LÉTO

PODZIM

ZIMA

Post navigation